Елена Соседка во время Конгресса She

Олена Сосєдка презентувала першу в Україні відкриту фінтех екосистему

В Україні з'явилася перша фінтех екосистема — Concord Fintech Solutions. Про це 3 грудня в рамках конференції «SHE Congress» заявила Олена Сосєдка, нео-підприємець, голова наглядової ради CONCORDBANK і член НАБУ. За її словами, фінтех екосистема надає клієнтам інструменти для створення і розвитку власних інноваційних сервісів. Про це повідомляє Інтерфакс.

— Ми перші в Україні побудували, продовжуємо будувати й розвивати велику екосистему Concord Fintech Solutions. За її допомогою наші клієнти та партнери можуть створювати власні фінтех проєкти. Екосистема готова залучати для співпраці фінтех-фахівців як з України, так і з інших країн, надаючи цілий спектр фінансових сервісів, банківських послуг та IT-рішень, — зазначила Олена.

Головними партнерами нової екосистеми стануть банки, фінансові сервіси та IT-компанії.

Concord Fintech Solutions містить власну бізнес-інфраструктуру та пул сервісних компаній, серед яких варто відзначити процесинговий центр PROCARD, еквайринг CONCORDPAY, IT-компанію MUSTPAY і білінгову систему MASSPAY.

Також в рамках екосистеми та в партнерстві з компанією Neo.Pro до запуску готується цифровий банк NEOBANK для фізосіб, юросіб та ФОП з власною лінійкою послуг і продуктів. Для фізичних осіб - клієнтів CONCORDBANK - він стане доступним вже 22 грудня цього року, а для ФОПів та юридичних осіб — у лютому 2021 року. Окрім різноманітних фінансових й IT-інструментів, в структурі екосистеми Concord Fintech Solutions також представлений благодійний фонд «Добродій», що в рамках CSR напрямку надає допомогу дітям з важкими захворюваннями, ветеранам Другої світової та АТО, а також людям похилого віку.

— Це перша повністю цифрова благодійна біржа в Україні. Всі 100% пожертв надходять безпосередньо адресату, а CONCORDBANK сплачує решту витрат: зарплати штату, утримання офісу та самої платформи. В цьому році ми запустили чат-бот у Telegram (https://t.me/myidpbot), де можна замовити й оплатити доставляння прекрасних голландських квітів, а усі отримані за них гроші підуть на благодійність, — розповіла Олена Сосєдка.

Нагадаємо, що CONCORDBANK став першим серед недержавних банків, хто запустив інтернет-еквайринг Concord Pay з опціями від Apple Pay, Google Pay майстер пас, токінезацію мерчант і 3ds 2.1, що дозволило лідерам українського онлайн-бізнесу істотно збільшити конверсію своїх торгових майданчиків. Також він увійшов до ТОП-10 найуспішніших банків країни в категоріях «Інтернет-банкінг» та «Мобільний банкінг» премії FINANCIAL CLUB AWARDS 2019.

Новини
Надрукувати