На Сумщині СБУ попередила багатомільйонне викрадення коштів з ремонту доріг

На Сумщині СБУ попередила багатомільйонне викрадення коштів з ремонту доріг

На Сумщині Служба безпеки України попередила незаконне заволодіння бюджетними коштами, виділеними на ремонт автомобільних доріг державного значення, - повідомляє прес-центру СБУ.

За даними досудового слідства, шахрайську схему організували кілька мешканців іншого регіону країни. Щоб незаконно збагатитися, вони створили наприкінці 2019 року фіктивну будівельну фірму для участі у публічних закупівлях. Аби надати фейковій структурі респектабельності, зловмисники сфальшували документи про начебто її належність до однієї із провідних приватних компаній з ремонту та будівництва автодоріг.

Навесні цього року фірма зловмисників перемогла у тендері, оголошеному Службою автомобільних доріг Сумської області, та уклала договір на 270 мільйонів гривень, що надало можливість отримати авансовий платіж у сумі понад 80 мільйонів гривень.

За результатами перевірки документів, поданих фірмою-переможцем, Управління СБ України в Сумській області поінформувало замовника про виявлені порушення та економічні ризики. Наразі фінансування проекту призупинено, кошти зловмисникам не перераховані.

Розпочато кримінальне провадження.


Надрукувати