Всеукраїнський комітет народного контролю
Електронне звернення
Вихідний документ №: 12
Дата: Понеділок, 27 квітня 2020, 08:00
Адресат: КП «Київпастранс»
Посада отримувача: Генеральний директор
ПІБ: Дмитро Левченко
Тип звернення: Пропозиція, Скарга

До мене, як до Голови Всеукраїнського Комітету Народного Контролю у м. Києві, надійшло звернення від співробітників вашого комунального підприємства. Їх хвилює інформація, що стосується питань, пов'язаних з загрозою національній безпеці.

Як повідомили мені співробітники, на КП "Київпастранс" використовується інформаційна система, розроблена російською компанією 1С.

Згідно Указу Президента України №133/2017 Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" дане програмне забезпечення заборонено використовувати у структурах державної та комунальної форми власності.

Як повідомив голова СБУ Іван Баканов у багаточисельних інтерв'ю, санкції щодо російського софту Служба Безпеки України планує у травні продовжити та розширити.

ГО «Всеукраїнський комітет народного контролю» вважає, що використання досі програмного забезпечення розробки компанії 1С є аморальним та незаконним. Адже компанія-розробник сплачує податки до російського бюджету, які потім витрачаються на кулі та снаряди, що використовують проросійські терористи проти воїнів ЗСУ. Окрім того, використання 1С призводить до ряду інформаційних та економічних загроз, включаючи витік даних.

Вимагаю:

Припинити порушувати санкційний режим та перейти на використання програмного забезпечення виключно українських розробників, відмовившись від використання російського програмного забезпечення 1С.

З повагою, Владислав Бовсуновський, Голова відокремленого підрозділу у місті Києві
Email-скринька для відповіді: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Надрукувати