Всеукраїнський комітет народного контролю
Електронне звернення
Вихідний документ №: 15092020/1
Дата: Вівторок, 15 вересня 2020, 23:33
Адресат: НВК №157, проспект Героїв Сталінграда, 23А, Київ, 04210
Посада отримувача: Директорка
ПІБ: Єрмак Тетяна Миколаївна
Email адресата: taniaermak776@gmail.com
Тип звернення: Зауваження, Клопотання, Скарга

Шановна Тетяно Миколаївно!

До мене, як до голови ГО "Всеукраїнський комітет народного контролю" у м. Києві звернулися батьки спортсменів, які займаються різними видами спорту в гуртках та дитячо-юнацьких спортивних школах на території столиці. За їх повідомленнями, з 1 вересня 2020 року деякі гуртки та секції, заняття у яких проводяться на території загальноосвітніх середніх шкіл не змогли відкритися: тренерів та учнів, попри існуючі договори оренди або співпраці, не пускають до школи охоронці, посилаючись на усну вказівку директорів шкіл.

Зокрема, до приміщення молодшої школи НВК 157, яка знаходиться за адресою проспект Героїв Сталінграда, 23а, учнів ДЮСШ, які отримують позашкільну освіту, однак не є учнями молодшої школи НВК 157, не допускають у приміщення закладу невідомі особи, які представляються співробітниками охоронної компанії.

Водночас повідомляю, що 27 липня 2020 року ГО "Всеукраїнський комітет народного контролю" зверталась до Міністерства молоді та спорту з цим питанням, центральний орган влади відреагував та провів відповідні наради з МОЗ та МОН. 4 серпня 2020 року МОН надіслало роз'яснення у вигляді листа від заступника міністра Ігоря Гарбарука (додається), у якому чітко вказано, що робота гуртків та спортивних секцій на території навчальних закладів є можливою, якщо регіон не відноситься до "червоного рівня" за рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На сьогодні місто Київ відноситься до "помаранчевого" рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Тобто, підстав для заборони занять немає жодних.

03 вересня 2020 до Департаменту освіти і науки КМДА та Департаменту молоді та спорту КМДА ГО "Всеукраїнський комітет народного контролю" надіслало листа, у якому вказало на факти безпідставного недопущення учнів ДЮСШ до занять на території та у приміщеннях загальноосвітніх середніх шкіл.

10 вересня 2020 року від Виконавчого органу КМДА була отримана офіційна відповідь, у якій вказано, що інформація щодо можливості проведення занять (тренувань) для спортсменів на спортивних спорудах закладів загальної середньої освіти, разом із супроводжуючим листом Міністерства молоді та спорту від 07.08.2020 №2648/5.2, було доведено до відома Департаменту освіти і науки та всіх районних в місті Києві державних адміністрацій через систему АСКОД. У листі вказано, що тренування можливі за єдиним виключенням - якщо м. Київ увійде до "червоної" зони згідно рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Недопуск учнів ДЮСШ може розглядатися як перевищення влади та службових повноважень.

У зв'язку з вищевикладеним та керуючись ЗУ "Про Звернення громадян", прошу надати мені наступну інформацію:

- На якій підставі учнів ДЮСШ не допускають до занять у спортзалі молодшої школи НВК 157?

- З якою саме охоронною структурою НВК 157 підписав договір про охорону та на яких підставах? Чи є у даної охоронної структури відповідна ліцензія? Чи були дотримані усі тендерні процедури під час вибору охоронної компанії?

Додаток

Лист МОН "Щодо надання роз'яснень стосовно можливості проведення занять (тренувань) для спортсменів у спортивних спорудах закладів освіти

 

З повагою, Владислав Бовсуновський, Голова відокремленого підрозділу «Група Комітету Народного Контролю в місті Києві»
Email-скринька для відповіді: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Надрукувати