Всеукраїнський комітет народного контролю
Електронне звернення
Вихідний документ №: 20102020/1
Дата: Вівторок, 20 жовтня 2020, 13:32
Адресат: Департамент культури Київської міської державної адміністрації
Посада отримувача: перший заступник директора Департаменту – начальник управління мистецтв та культурно-освітніх закладів
ПІБ: Анжияк Сергій Михайлович
Email адресата: dk@kievcity.gov.ua
Тип звернення: Зауваження, Клопотання

Шановний Сергію Михайловичу!

До мене, як до голови ГО "Всеукраїнський комітет народного контролю" у м. Києві звернулися батьки дітей, які займаються у дитячій художній школі (ДХШ) №4 міста Києва. За їх повідомленнями, наразі у приміщенні школи за адресою м.Київ, Подільський район, вул. Світлицького 26-Б, відбуваються ремонтні роботи. Однак виконавці робіт виконують їх варварськими методами, знищуючі спеціалізоване обладнання для навчання лише з причин нерозуміння їх призначення.

Зокрема будівельники намагаються, попри протести творчого колективу школи, викинути на смітник металеві рамки для тримання дощечок для малювання, зразки для натюрмортів, драпірування, дитячі твори та інші речі, призначенні для навчання малюванню. Будівельники, не маючи відповідних знань та освіти, однак вважають, що десь у глибині своєї душі вони також є художниками та митцями, тож мають право самостійно оцінювати які речі є потрібними для майбутніх художників, а які є сміттям.

Такі дії є варварством. Знищення навчального фонду призведе до того, що діти отримають відремонтоване приміщення, однак це буде просто приміщення, а не художня школа. У викладачів та батьків є побоювання, що після ремонту школу буде знищено як художній навчальний заклад, елемент позашкільної освіти.

Прошу:

Надіслати відповідний лист виконавцю робіт з роз'ясненням, що будівельники не мають права знищувати або викидати чужі речі, особливо, предмети для навчання образотворчому мистецтву, навіть якщо в силу свого світогляду та освіти вважають їх сміттям.

З повагою, Владислав Бовсуновський, Голова відокремленого підрозділу «Група Комітету Народного Контролю в місті Києві»
Email-скринька для відповіді: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Надрукувати