Всеукраїнський комітет народного контролю
Електронне звернення
Вихідний документ №: 13
Дата: Понеділок, 27 квітня 2020, 01:18
Адресат: Головне управління національної поліції в м. Києві
Посада отримувача: Заступник голови Національної поліції України - начальник ГУ Національної поліції у Києві, полковник поліції
ПІБ: Крищенко Андрій Євгенович
Тип звернення: Заява

Шановний Андрію Євгеновичу!

Як повідомила поліція Києва, 9 квітня о 21:40 на гарячу лінію подзвонив невідомий і повідомив про те, що в одному з корпусів лікувального закладу закладено вибухівку.

За вказаною адресою негайно виїхали фахівці профільних служб та слідчо-оперативна група районного управління поліції. Встановлено, що в корпусі, про замінування якого сказав невідомий, розташоване кардіологічне відділення. Адміністрація лікарні прийняла рішення про переведення хворих на час перевірки в інший корпус.

Як повідомили ГО "Всеукраїнський комітет народного контролю" лікарі даного медичного закладу - Олександрівська клінічна лікарня - евакуацію не витримали двоє пацієнтів, які померли. Один них чоловік похилого віку, інший — молода жінка.

10 квітня на сайті “Насправді” журналіста Володимира Бойко була опублікована інформація про те, що до повідомлення про мінування причетні двоє помічників одного з діючих народних депутатів. Цю ж саму інформацію повідомив екснардеп Ігор Мосійчук.

У зв'язку з вищевикладеним, просимо надати наступну інформацію:

- Чи справді в результаті невдалого жарту померло двоє людей?

- Якою є правова кваліфікація правопорушення?

- Чи пробувала поліція знайти "мінувальника" за допомогою imei (міжнародний ідентифікатор мобільного обладнання) телефону?

- Чи перевірялась інформація щодо причетності помічників народного депутата?

- Коли будуть оприлюднені результати про хід розслідування злочину?

З повагою, Бовсуновський Владислав Олександрович, Голова відокремленого підрозділу в місті Києві
Email-скринька для відповіді: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Надрукувати