Всеукраїнський комітет народного контролю
Електронне звернення
Вихідний документ №: 03092020/2
Дата: Четвер, 03 вересня 2020, 14:18
Адресат: Департамент молоді та спорту КМДА
Посада отримувача: Директор
ПІБ: Хан Юлія Миколаївна
Email адресата: zvernen@kmda.gov.ua
Тип звернення: Пропозиція, Заява, Клопотання

Шановна Юліє Миколаївно!

До мене, як до голови ГО "Всеукраїнський комітет народного контролю" у м. Києві звернулися батьки спортсменів, які займаються різними видами спорту в гуртках та дитячо-юнацьких спортивних школах на території столиці. За їх повідомленнями, з 1 вересня 2020 року деякі гуртки та секції, заняття у яких проводяться на території загальноосвітніх середніх шкіл не змогли відкритися: тренерів та учнів, попри існуючі договори оренди або співпраці, не пускають до школи охоронці за усною вказівкою директорів шкіл. Вони, своєю чергою, посилаються на відсутність роз'яснень від КМДА, районних відділів Освіти, Молоді та спорту, у яких би було чітко вказано, що працювати спортивним гурткам та секціям дозволено. Наприклад, не вдалося відновити роботу відділенню ДЮСШ "Школа спорту" за адресою вул. Жмеринська 34 (спортивна зала школи №253).

Водночас повідомляю, що 27 липня 2020 року ГО "Всеукраїнський комітет народного контролю" зверталась до Міністерства молоді та спорту з цим питанням, центральний орган влади відреагував та провів відповідні наради з МОЗ та МОН. 4 серпня 2020 року МОН надіслало роз'яснення у вигляді листа від заступника міністра Ігоря Гарбарука (додається), у якому чітко вказано, що робота гуртків та спортивних секцій на території навчальних закладів є можливою, якщо регіон не відноситься до "червоного рівня" за рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На сьогодні місто Київ відноситься до "жовтого" рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Тобто, підстав для заборони занять немає жодних.

Прошу:

Посприяти процесу відкриття спортивних секцій та гуртків найближчим часом.

Додаток:

Лист МОН "Щодо надання роз'яснень стосовно можливості проведення занять (тренувань) для спортсменів у спортивних спорудах закладів освіти

З повагою, Владислав Бовсуновський, Голова відокремленого підрозділу «Група Комітету Народного Контролю в місті Києві»
Email-скринька для відповіді: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Надрукувати