Субота, 21 квітня 2018
Відокремлений підрозділ у м. Тернополі

Відокремлений підрозділ у м. Тернополі

В оборудці з «Тойотою Камрі», що замінила службове авто голові Тернопільської ОДА Степанові Барні та яку він не задекларував, запідозрили чиновника невпинні земляки з відокремленого підрозділу громадської організації Всеукраїнського комітету народного контролю.

Як з’ясувалося, очільник Тернопільщини й не мав наміру вносити в е-декларацію «Тойоту Камрі» з державним номером, знак якого містить цифри 7772, як таку, що була орендована облдержадміністрацією, а отже не є його власністю. Про це Степан Барна заявив у телепрограмі «Кеш тест», що вийшла в ефір 15 квітня на телеканалі «112 Україна». Власне, на цей факт й звернули увагу народні контролери. В розмові з журналісткою чиновник, напевне, правдиво зізнався, коли сказав, що забрав у ТОВ «Протекшн Груп». Наразі «Тойота Камрі» замінило службове авто, технічний стан якого, за його словами, не витримує критики. Тож, тут ніби все цілком законно - «Тойота Камрі» використовується на підставі договору про оренду, укладеного між ТОВ «Протекшн Груп» (власником авто та орендодавцем) та Тернопільською ОДА (орендарем).  
Втім, ця оренда, за переконанням тернопільських активістів народного контролю, більше нагадує оборудку Степана Барни з ТОВ «Протекшн Груп». Адже, свого часу, він був одним з ініціаторів створення цього товариства та працював заступником директора. Акцентували на цьому немаловажному нюансі також й телевізійники з «Кеш тест» у своєму сюжеті про службові автомобілі очільника Тернопільщини.
На детальній перевірці даної інформації наполягає тернопільська група з відокремленого підрозділу громадської організації Всеукраїнського комітету народного контролю. Перш за все потрібно з’ясувати безпосередньо сам факт укладення договору оренди автомобіля «Тойота Камрі» між Тернопільською ОДА та ТОВ «Протекшн Груп», умов та його законності в контексті антикорупційного законодавства. Відповідну заяву група надіслала голові Національного агенства з питань запобігання корупції, директору Львівського територіального управління НАБУ та голові Адміністрації Президента України.
На Майдані Волі (неподалік Архикатедрального Собору) з 9.00 до 14.00 год. Можна буде придбати домашню випічку, оздоблені вербові гілочки для освячення, подарункові писанки, створені гуртом волонтерок, паски.

Виручені кошти перерахують на лікування активістки Автомайдану Сюзанни Матійчик, в якої виявили меланому. На оперативне втручання за кордоном треба 22 000 доларів. Крім того, потрібні гроші на проживання і лікування в чужій країні.
Кожен бажаючий може принести в оргкомітет свою випічку, придбати щось із запропонованого на ярмарку, або ж просто переказати гроші на лікування Сюзанни на картку ПриватБанку 5168 7423 4311 5196, отримувач – Матійчик Анжела Володимирівна (мама дівчини). Контактний телефон сестри Іри: 097-460-50-79

28-річна Сюзі, як називають її товариші, ніколи не залишалась черствою до чужого горя. Цього разу активісти Тернопільського осередку ВО «Автомайдан», Логістичного центру допомоги бійцям АТО та «Самооборони Майдану Тернопільщини» просять усіх небайдужих долучитися до допомоги дівчині.

Детальніша інформація про стан здоров'я Сюзани Матійчик за посиланням.

ГО "Всеукраїнський комітет народного контролю" була створена громадянами України з метою реалізації найголовнішого конституційного положення, що стверджує: «Єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо…»

ГО "Всеукраїнський комітет Народного Контролю" діє в межах чинного законодавства, яке також дозволяє здійснювати громадський контроль над органами влади.

« April 2018 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Новини по email

Підпишіться на наші оновлення та залишайтеся в курсі подій

Ми не розсилаємо спам!