Четвер, 22 лютого 2018

Як очільник Тернопільщини «забрав» круте авто у підприємства, де раніше працював

Posted On Субота, 06 травня 2017 14:08 Written by
Як очільник Тернопільщини «забрав» круте авто у підприємства, де раніше працював КНК
В оборудці з «Тойотою Камрі», що замінила службове авто голові Тернопільської ОДА Степанові Барні та яку він не задекларував, запідозрили чиновника невпинні земляки з відокремленого підрозділу громадської організації Всеукраїнського комітету народного контролю.

Як з’ясувалося, очільник Тернопільщини й не мав наміру вносити в е-декларацію «Тойоту Камрі» з державним номером, знак якого містить цифри 7772, як таку, що була орендована облдержадміністрацією, а отже не є його власністю. Про це Степан Барна заявив у телепрограмі «Кеш тест», що вийшла в ефір 15 квітня на телеканалі «112 Україна». Власне, на цей факт й звернули увагу народні контролери. В розмові з журналісткою чиновник, напевне, правдиво зізнався, коли сказав, що забрав у ТОВ «Протекшн Груп». Наразі «Тойота Камрі» замінило службове авто, технічний стан якого, за його словами, не витримує критики. Тож, тут ніби все цілком законно - «Тойота Камрі» використовується на підставі договору про оренду, укладеного між ТОВ «Протекшн Груп» (власником авто та орендодавцем) та Тернопільською ОДА (орендарем).  
Втім, ця оренда, за переконанням тернопільських активістів народного контролю, більше нагадує оборудку Степана Барни з ТОВ «Протекшн Груп». Адже, свого часу, він був одним з ініціаторів створення цього товариства та працював заступником директора. Акцентували на цьому немаловажному нюансі також й телевізійники з «Кеш тест» у своєму сюжеті про службові автомобілі очільника Тернопільщини.
На детальній перевірці даної інформації наполягає тернопільська група з відокремленого підрозділу громадської організації Всеукраїнського комітету народного контролю. Перш за все потрібно з’ясувати безпосередньо сам факт укладення договору оренди автомобіля «Тойота Камрі» між Тернопільською ОДА та ТОВ «Протекшн Груп», умов та його законності в контексті антикорупційного законодавства. Відповідну заяву група надіслала голові Національного агенства з питань запобігання корупції, директору Львівського територіального управління НАБУ та голові Адміністрації Президента України.

Читайте також: Відокремлений підрозділ у м. Тернополі

ГО "Всеукраїнський комітет народного контролю" була створена громадянами України з метою реалізації найголовнішого конституційного положення, що стверджує: «Єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо…»

ГО "Всеукраїнський комітет Народного Контролю" діє в межах чинного законодавства, яке також дозволяє здійснювати громадський контроль над органами влади.

« February 2018 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Новини по email

Підпишіться на наші оновлення та залишайтеся в курсі подій

Ми не розсилаємо спам!