Неділя, 22 квітня 2018

Активісти КНК обурені заявою силовиків про існування незаконного бункера зі зброєю під Києвом

Posted On %AM, %06 %022 %2016 %01:%лист. Written by Владислав Бовсуновський

Media

Відокремлений підрозділ ГО "Всеукраїнський комітет народного контролю"у м. Києві закликає прокуратуру та Нацполіцію припинити імітацію роботи, проводячи слідчі дії у приміщеннях, що належать українським бізнесменам, замість того, щоб боротися з реальною злочинністю. Яскравим прикладом імітації роботи є обшук на складі інтернет-магазину "Історична зброя", що відбувся 4 листопада 2016 року.
Правоохоронці замість того, щоб провести перевірку документів та переконатися у тому, що усі товари, зовні схожі на зброю, є макетами (створені на базі бойової зброї після її деактивації), влаштували циркову виставу, спричинивши збитки легальному бізнесу - столичному інтернет-магазину "Парабеллум". За словами його власника Геннадія Конєва, силовики поводили себе неначе злодії. Тому він викликав поліцію для того, щоб зафіксувати факт крадіжки.

Це якийсь безпредєл. Ми викликали поліцію, щоб вони зафіксували порушення, тому що в нас покрали товари побутового вжитку. Забрали будівельний інструмент, зарядні пристрої, навіть ложки й миски вкрали.
"Ми були на місці, з адвокатом вчора 5 годин стояли під дверима, але мене так і не впустив прокурор, - розповів Конєв. - Увірвалися, порозбивали відеокамери. Навіщо їх було розбивати? Ми би все самі показали. Завантажили все, що змогли і вивезли. У нас свідок є – охоронець, якого тримали під автоматом. Усе забрали. Протокол вилученого нам не дали, хоч ми просили у прокурора. БТР мій знов перевіряють, якому багато років, на який є всі документи".
Після того, як зброю "порізали", вона вже не є зброєю чи боєприпасом за законом. Після порізки – це макет. У магазині наголошують, що зібрати з кількох макетів зброю неможливо.  
Товари з магазину купували навчальні центри, школи для навчання поводженню зі зброєю, реконструктори, телевізійники для зйомок тощо.
Журналісти газети "КНК Медіа" першими відреагували на спотворене повідомлення від поліції та прокуратури, розмістивши на сайті knk.media точку зору "атошників" та волонтерів, яким власник магазину допомагав, постачаючи необхідне знаряддя.

Як тільки почалися бойові дії на Донбасі, власник цього магазину почав активно і в великому обсязі допомагати фронту обвісом для зброї, прицілами для артилерії, різної оптикою.
Деактивовані СПГ, ПТРД і ПТРС, Фаготи і Корнети на цьому складі знаходяться вже багато років як експонати, а у великому гаражі (тому самому, що прокуратура назвала підземним сховищем) зберігається БТР-60, куплений задовго до війни для поїздок на риболовлю. Співрозмовники "КНК Медіа" переживають, що силовики, розуміючи, що їх "мегаслідство" розвалюється, підкинуть йому на склад кілька одиниць бойової незареєстрованої зброї.

ГО "Всеукраїнський комітет народного контролю" була створена громадянами України з метою реалізації найголовнішого конституційного положення, що стверджує: «Єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо…»

ГО "Всеукраїнський комітет Народного Контролю" діє в межах чинного законодавства, яке також дозволяє здійснювати громадський контроль над органами влади.

« April 2018 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Новини по email

Підпишіться на наші оновлення та залишайтеся в курсі подій

Ми не розсилаємо спам!