Неділя, 22 квітня 2018

Христюк вважає, що проти нього "замовили" справу

Posted On %PM, %26 %609 %2016 %16:%жовт. Written by

Media

Перший заступник міського голови Ірпеня вважає, що є «замовлення» на заведення проти нього кримінальної справи. Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook:
«На жаль, це знову актуально -"Кримінальна справа на замовлення"!!! Була б людина, а що їй "пришити" завжди знайдеться! Як кажуть - "ціна питання"?!Сьогодні мені в Києві повідомили, що вже більше року як правоохоронці Київщини отримали завдання "виховати" та дискредитувати Карплюка Володимира та усіх представників його команди!

Першим претендентом після Карплюка Володимира на "виховання" повинен стати я - Христюк Дмитро... А надуманих причин на "моє виховання" дуже багато:
1) за те, що ще в 2015 році, працюючи на посаді заступника голови Київської облдержадміністрації, "без погодження" зайняв жорстку позицію та підтримав міського голову Ірпеня Карплюка Володимира та команду "Нових Облич";
2) за те, що не пішов на "брудний зговір" із провладними партіями по дискредитації управлінської команди, яка працювала в Ірпені з 2015 року;
3) за те, що став активним та принциповим захисником Ірпеня та усієї команди "Нових Облич", а також "самовільно" написав заяву про звільнення з Київської облдержадміністрації та перейшов працювати в Ірпінську міську раду».

Дмитро Христюк також заявив у своєму дописі, що йому стало відомо про те, що його розглядають як кандидата на посаду голови Київської обласної державної адміністрації і саме з цим він пов’язує можливість порушення кримінальної справи:
«Сьогодні мені правоохоронці повідомили, що "замовники активізувалися", бо побачили в мені конкурента на вакантну посаду Голови Київської обласної Державної адміністрації... Мені цікаво, чому вони вирішили, що в мене є бажання стати Головою КОДА?».

Д. Христюк заявив, що не має жодного бажання очолити КОДА. Він також написав, що не збирається відмовлятися від своїх переконань та йти з команди «Нових облич».
Дмитро Христюк забув або навмисне не згадав, що комісія облдержадміністрації щодо дотримання законності в Ірпені продовжила працювати і після того, як він перейшов до команди мера Володимира Карплюка. І що 1 жовтня виповнюється один рік з дня, коли ця комісія завершила свою роботу. У її висновках йшлося про системні порушення в роботі апарату ІМР, зокрема у сфері земельних відносин та видачі містобудівних умов. Комісія передала свої висновки про порушення до прокуратури, однак правоохоронці не поспішають розглядати надані матеріали по суті.

ГО "Всеукраїнський комітет народного контролю" була створена громадянами України з метою реалізації найголовнішого конституційного положення, що стверджує: «Єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо…»

ГО "Всеукраїнський комітет Народного Контролю" діє в межах чинного законодавства, яке також дозволяє здійснювати громадський контроль над органами влади.

« April 2018 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Новини по email

Підпишіться на наші оновлення та залишайтеся в курсі подій

Ми не розсилаємо спам!